Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   

Dane użytkownika MuzyQ

Login:MuzyQ

Lista ocen użytkownika MuzyQ (1 ocen)


Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island

Średnia ocena: 8.25 / 10

Ocena BGG: 8.11 (9974 ocen)

Ocena użytkownika:10

Liczba graczy: 1-4

Wiek: od 8 lat

Czas gry: ok 120 min.


Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island

Walka o przetrwanie na bezludnej wyspie! Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island to nowa wielka gra Portalu. Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwyklych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie...

Lista wprowadzonych linków zewnętrznych przez użytkownika MuzyQ


Scenariusz do Robinson Crusoe - TOTEMY na Centrum Fantasy

Hello World!
Po raz kolejny mam przyjemność zaprezentowania wam owoców mojej ostatniej pracy nad kolejnym scenariuszem. Muszę przyznać, że droga tworzenia owego scenariusza była cięższa. Potrzebowałem wiele testów. Raz scenariusz był za prosty a raz za trudny i nie byłem w stanie go przejść ani samemu ani w wariantach na wielu graczy. Kilka osób mnie cały czas dopingowało, szczerze mówiąc, odechciało mi się w pewnej chwili pracować nad nim i już chciałem robić jakiś inny, prostszy.
No ale nic.
Mamy ten.
Jest gotowy.
Mam wielką nadzieję, że wam się spodoba.
Muszę na starcie przeprosić was za brak tabelki z punktami, ale zapewniam, że takowa rozpiska tak samo jak w przypadku Łowców, pojawi się niebawem.

Tak więc - bierzcie, grajcie i komentujcie! Pytania i skargi mile widziane. Chyba mi nic nie umknęło, jednak nadal jestem człowiekiem i mogłem się gdzieś pomylić.

[więcej na Centrum Fantasy]

Dodano 2014-05-01 20:59:54 przez MuzyQ